Learta është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo fal vjehrrës së saj, u bë shumë e njohur dhe tashmë ka edhe shumë ndjekës në Instagram.

Learta bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një fotografi përmes së cilës tregon dhuratat që i mori nga prindërit e saj.

A thua përfitoj edhe Learta nga “Black Friday”…