Ndeshjet e sotme të Champions League do të nisin me Besiktas-Monaco, e vlefshme për Grupin G,

Kjo sfidë do të luhet në orën 18:00 në “Vodafone Arena” të Stambollit dhe të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

Formacionet

Besiktas: Fabri, Gonul, Pepe, Tosic, Adriano, Ozyakup, Hutchinson, Arslan, Quaresma, Cenk Tosun, Babel

Monaco: Subasic, Raggi, Jemerson, Glik, Jorge, Fabinho, Tielemans, Moutinho, Lemar, Marcos Lopes, Keita Balde