E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” këngëtarja Artjola Toska u shpreh edhe për marrëdhënien e saj me vjehrrën, ku pyetja nisi me batutën e Ermalit sesi e kishte zbutur vjehrrën e saj.

Toska u shpreh se ka marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën dhe nuk kishte nevojë ta zbuste, pasi ishte e butë vetë. “Vjehrrën time s’kisha nevojë ta zbusja, se është e mirë, është e dashur dhe s’kishte nevojë ta zbusja se ishte vetë e butë,”-u shpreh këngëtarja.