Vetëm pak kohë ka mbetur derisa këngëtarja e njohur Arta Bajrami të bëhet nënë për herë të tretë.

Këngëtarja e famshme tashmë është në ditët e fundit të shtatzënisë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Arta përmes një postimi që ka bërë në llogarinë e saj në Instastory, duke bërë të ditur se është në muajin e nëntë të shtatzënisë.

Kujtojmë se Arta ka edhe dy fëmijë të tjerë, një vajzë dhe një djalë. Ndryshe “A dalim” është projekti i fundit nga Arta i publikuar në muajin shtator të këtij viti.