Amber Rose duket krejtësisht ndryshe derisa debuton në stilin e Kim Kardashian.

Modelja 34-vjeçare është shfaqur krejt ndryshe në West Hollywood.

Amber Rose ka një ngjashmëri të habitshme me Kim Kardashian me pamjen e re.

Ajo ishte pjesë e evenimentit Ace of Diamonds. Amber është e njohur për stile të veçanta dhe flokët e reja i dhanë një pamje të sofistikuar.

Flokët dukeshin të ngjashme me stilin që kishte armiku i saj i përbetuar Kim.

Amber dhe Kim, të cilat ndajnë ditëlindjen më 21 tetor, kanë histori turbulente.

Amber ka qenë dashnorja e Kanye West, i cili ishte takuar me të para se të vihej në lidhje me Kim.

Reperi u martua me yllin e Keeping Up With the Kardashians.