Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj ka zgjedhur t’i urojë për 28 Nëntor të gjithë ata që u rreh zemra shqip

Ndërkohë që imazhin tjetër të cilin e ka publikuar pas flamurit shihet duke e puthur të dashurin çek.

Kujtojmë se ajo ka kohë që nuk po jeton në Shqipëri mirëpo në zemër e ka vendin e saj ani pse ka zgjedhur të rrijë larg dhe të nis një lidhje me një të huaj. Emri i Afërditës së fundmi u komentua shumë në media për shumë arsye por ajo po e shijon çdo moment të jetës së saj dhe nuk po mërzitet.

Image