Elizabeth Hurley ishte një nga simbolet më të mëdha më seksi të viteve të nëntëdhjetave.

Dhe ylli i Bedazzled dëshmoi se ajo është ende e zjarrtë, derisa publikoi imazhe në Instagram të enjten,

Bukuroshja angleze ka promovuar linjën e saj të veshjeve.

52-vjeçarja ka shfaqur format mahnitëse me bikini me shkëlqim ari, gjatë pushimeve të saj luksoze në Maldive.