Ajo mori gjithë vëmendjen në këtë vikend, derisa pati një incident me veshjen në koncert.

Dhe Ashanti duket se nuk e mendoi incidentin dhe goditi plazhin në Hawaii të martën, e veshur në bikini të verdhë,

Këngëtarja 37 vjeçare shfaqi linjat tejet seksi, duke treguar se vera për të ende nuk ka mbaruar.