Robert Lewandowski ka bërë një ndryshim të madh në dukjen e tij

Sulmuesi i Bayern Munichut, Robert Lewandowski është lojtari i fundit, i cili ka bërë një ndryshim të madh në dukje.

Kjo është treguar nga Bayern Munich, skuadër e cila ka postuar një fotografi të polakut me pamje të re dhe ndryshe nga ajo çfarë ishim mësuar ta shohim.