Ajo i fitoi ‘krahët e Ëngjëllit’ në vitin 2015. Dhe Modelja e Victoria Secret, Stella Maxwell provoi se ajo është shumë e sukseshme ndërsa reklamoi koleksionin e ri të gjigandit të të brendshmeve.

Duke shfaqur anën e saj sensacionale, 27-vjeçarja pozoi topless për të promovuar të brendshmet e femrave.

Ylli i pasarelave dukej mjaft tërheqëse dhe seksi ndërsa mbuloi gjoksin me duar për të mbrojtur modestinë.