Një zjarr ka përfshirë një garazh në një pallat në Vlorë, që gjendet pranë ish godinës së SHIK-ut.

Sipas të dhënave të para, mësohet se janë djegur disa automjete.

Zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Image