Ajo ka qenë pjesë e Victoria’s Secret për tetë vjet, në 15 vite karrierë si supermodele.

Dhe Lily Aldridge ka dëshmuar se është një modelet më të mira në industrinë e modës, derisa shfaqi linjat perfekte trupore në reklamën e fundit të Victoria’s Secret,

31 vjeçarja ka pozuar topless duke mbajtur gjoksin me duar, ndërsa në imazhet tjera është shfaqur tejet seksi në të brendshme të ndryshme