Ajo gjithmonë kthen kokat e njerëzve në tapetin e kuq.

Dhe Zendaya, 21 vjeqare bëri një paraqitje glamuroze të martën, kësaj radhe në Festivalin e Filmit në Nju Jork për premierën e dokumentarit Without A Net.

Filmi arsimor ka të bëjë me qasjen e teknologjisë në shkollat amerikane. Zendaya në këtë rast dukej përrallore me një fustan të gjatë ngjyrë rozë