Kandidati i Lëvizjes BESA për komunën e Çairit, Zeqirija Ibrahimi, nuk e pranon humbjen njejtë si Bilall KAsami i cili humbi nga Teuta Arifi në Tetovë.

Ai në daljen e tij para mediave pas humbjes ndaj Visar Ganiut të BDI-së, ka theksuar se ai dhe partia e tij nuk ka humbur, por sipas tij LSDM i ka shkaktuar atij humbjen në Çair.

Ibrahimi përmes konferencës i ka bërë ftesë Ali Ahmetit për të garuar përsëri në komunat shqiptare./TetovaSot/