Quhet Holly Peers, dhe është një tifoze e çmendur e Manchester City.

Mediat britanike shkruajnë se modelja angleze është edhe një adhuruese e trajnerit spanjoll Pep Guardiola.

Së fundmi, Peers ka postuar disa foto mjaft seksi për të festuar sukseset e Manchester City që udhëheq Premier League me 5 pikë më shumë se Manchester United.