Zaimina Vasjari ka treguar se është seksi edhe pse është shtatzënë

Këngëtarja bukuroshe ka postuar një foto në rrjetet sociale ku ka treguar se edhe pse me bark të fryrë duket shumë seksi.

Në fakt vetëm pak shihet barku i saj i fryrë pasi që Zaimina i ka ruajtur format edhe gjatë shtatzënisë.

E mbi të gjitha ajo duket seksi dhe shtatzënia vetëm e ka bërë atë me të bukur.

Për më shumë flet vet fotoja.