Zaimina Vasjari ndodhet në muajin e 6 të shtatzënisë, dhe kjo tashmë është e konfirmuar edhe nga vetë këngëtarja. Urimet nga fansat kanë qenë të shumta, dhe duket se ajo po i shijon shumë këto ditë. Prej kohësh është shkëputur nga ekrani dhe nga projektet e saj muzikore.

Së funmi Zai ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale. Në instagramin e saj shohim çdo ditë foto të reja. Ajo çfarë të bën përshtypje në fotot e saj është barku i cili nuk duket fare i fryrë. Zaimina vijon të duket seksi dhe shtatzënia jo vetëm që nuk i ka dhënë ekstra kile, por e ka lezetuar edhe më shumë. Për më tepër shihni fotot.