Një prej sfidave më interesante të mbrëmjes së sotme të Champions League është ajo që po luhet në “Olimpico” mes Romës dhe Chelseat,

Sapo ka filluar takimi, Roma ka kaluar në avantazh. El Shaarawy realizon që në minutën e parë.