Fotomodelja kosovare Vildane Zeneli është lodhur prej kritikave

Bukuroshja ka postuar një video në instastory me të cilën dëshiron që t’ju tregojë të gjithë “hejterave” se gjoksi i saj dhe trupi janë origjinal.

Madje ajo për këtë ka shkruar edhe një mesazh për të gjithë ata që thonë se ajo përdorë fotoshop.

“Pavarësisht që disa k… prapë do të thonë se unë përdori fotoshop, videot nuk gënjëjnë k…”, ka shkruar Vildania.

Bukuroshja kosovare ka vite që jeton në SHBA derisa ka bërë marketing për firma të njohura, përfshirë kompaninë e produksionit të Dr. Dree dhe për atë të automobilave Chrysler.