Së fundmi u raportua se ajo i ka lënë pas problemet me të dashurin e saj sekret prej 18 muajsh.

Dhe natyrisht që Casey Batchelor dukej e lumtur derisa u paraqit në plazh në Cyprus këtë javë,

Ish ylli i Celebrity Big Brother mahniti me format seksi trupore, e veshur në bikini të kuqe.

Zeshkania bukuroshe tregoi të pasmet seksi por ishte gjoksi shpërthyes që mori gjithë vëmendjen, derisa ajo bënte poza provokuese në det.