Ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit të Beogradit në Elbasan Arena është mbyllur pa fitues.

Mediat serbe kanë raportuar se skuadra e tyre, Partizani i Beogradit, bëri paraqitje pozitive në “Elbasan Arena” kundër Skënderbeut, që u mbyll 0:0.

Titujet e mediave serbe:

“Kurir.rs”: Partizani mori një pikë kundër Skënderbeut në Elbasan Arena.

“Blic.rs”: Paraqitje bardh e zi, Souma humbi mundësi të mirë për fitore në minutën e 89’të.

“Telegraf.rs”: Antifutboll në Elbasan, Partizani kthehet nga Shqipëria me një pikë.