Partizani i Beogradit luan sonte kundër Skënderbeut, por mediat serbe kanë evidentuar një tifoze “speciale” të korçarëve.

Ajo është bukuroshja Eva Ndoja, këngëtare shqiptare, e cila gjithashtu sonte do të jetë në stadiumin “Elbasan Arena” për ti dhënë zemër ekipit të saj.

Media serbe shkruan se, ajo është një këngëtare e talentuar dhe falë aparencës së saj atraktive, meriton të jetë një yll ndërkombëtar.

“Ajo tashmë falë edhe spoteve publicitare është shumë e ndjekur në rrjetet sociale”,- vijon media.

Eva ishte nga ata tifozë që nuk kaloi pa u vënë re edhe në kampionatin Europian të zhvilluar në Francë në vitin 2016, ku Shqipëria mori për herë të parë pjesë.