Aktorja Teta Krasniqi ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”.

Në intervistën e saj, Teuta rrëfeu të pathëna nga jeta e saj private, angazhimet në profesion si dhe për raportin me ish-burrin e saj, Bleron dhe të fejuarën e tij, Afronën.

Teuta tashmë ka dy vajza, Tarën dhe Kaian, kurse për “Mirage” tregoi se a po e pret ajo fëmijën e tretë.