Tashmë ajo ka ambicie që të del edhe nudo dhe këtë e ka bërë në këngën e saj të fundit

Taylor Swift është paraqitur nudo derisa është transformuar në një robot seksi në skenat kryesore të këngës së saj të re “Ready For It”.

Ylli pritet që ta lansojë videon sonte, pra gjatë ditës së hënë.

Por në një teaser të videoklipit ajo ka treguar se është nudo e tëra në këtë këngë derisa ka treguar edhe trupin e saj.

E në këtë duket se ajo nuk është vetëm një barbie sikurse jemi mësuar që ta shohim pasi që gjatë tërë klipit ka skena të ndryshme seksi.