Ka qëndruar në hije që kur bashkëshorti i saj David Bowie ndërroi jetë në janar të 2016.

Dhe Iman u shfaq në tapetin e kuq këtë të mërkurë, teksa ishte në një event mode në Nju Jork.

Supermodelja 61-vjeçare duket e mrekullueshme me një këmishë lejla dhe një xhaketë kadife rozë.