Ajo nuk e fsheh më romancën e re me reperin 21 Savage dhe në krah të partnerit u shfaq në protestën “SlutWalk” në Los Anxheles.

Amber Rose zgjodhi një kostum prej superheroine për të dalë në rrugët e “qytetit të engjëjve”.

Në shoqërinë e 33-vjeçares, ish-i i Kanye Ëest, ishte edhe Blac Chyna.