Reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj i njohur për publikun si Stresi, ishte i ftuar të premten në emisionin e showbizit Mirage.

Stresi ishte protagonist i rubrikës ‘Kë zgjedh’, në të cilën kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave që iu janë vënë përballë si dhe të tregonte arsyen përse e thoshte atë emër.

Ndër të tjera, ai u pyet edhe se cili nga reperët Unikkatil dhe Getoar Selimi është ‘Mbreti i repit’, përgjigja e të cilit ishte mjaft interesante.

Ndiqeni videon nga minuta 1:02 dhe mësoni se çfarë thotë Stresi për Getin dhe Unikkatilin.

Stresi me deklaratë ‘bombë’ për Getin dhe Unikkatilin