Hyrja e velinës së re në “Xing me Ermalin” e modeles Kejvina Kthjella ka qenë padyshim “bombastike”.

Ajo ka bërë një kërcim mjaft sensual dhe provokativ në të cilin ajo shfaqet e veshur më një fustan të kuq përmes së cilit nuk i ka lënë hapësirë imagjinatës.

Kejvina nuk kishte veshur të brendshme dhe në shumë momente ka treguar më shumë seç duhet ndërkohë që kërcente.