Ajo kurrë nuk ka pasur turp që të ekspozojë figurën e saj sensacionale.

Por Demi Rose Mawby nuk I la aspak vend imagjinatës, derisa mori pjesë në ndejën e organizuar nga revista Sixty6 në hotelin Soho Sanctum në Londër, të enjten,

Duke u siguruar që të gjithë sytë të jenë tek ajo, 22 vjeçarja ekspozoi gjoksin bombastik pa sytjena dhe të mbuluar fare pak.

Fustani kishte edhe një të çarë në këmbë, duke nxjerrë në pah këmbët seks