BET Hip Hop Awards kanë zënë vend në Miami këtë vit.

Por Keyshia Ka’oir  duket se ishte në mënyrë perfekte e rehatshme, derisa bëri që shumë njerëz ta kthejnë kokën në tapetin e kuq për ta shikuar,

E fejuara e reperit Gucci Mane ka treguar format seksi trupore, e veshur në një kostum transparent.

Ajo nuk i kishte lënë vend imagjinatës, duke ekspozuar gjoksin gjigant dhe të pasmet bombastike