Ajo do të sjellë në jetë fëmijën e saj në muajin e ardhshëm.

Por Ferne McCann duket në top formë, derisa po shijon pushimet në Majorca,

Ajo është shfaqur në plazh në bikini të kuqe, duke treguar barkun e fryrë dhe format seksi trupore.

27 vjeçarja e cila po pret fëmijë me ish të dashurin Arthur Collins, ka mahnitur me linjat trupore kur është paraqitur si shtatzëna më seksi.