Këngëtarja bukuroshe që shihni në fotografi, shquhet për jetën e saj luksoze, për veshjet e shtrenjta dhe markat më të njohura. I reklamon ato të gjitha në rrjetet sociale. Sot ka qenë radha e një aksesori për të cilin ka shpenzuar jo pak para…
Është fjala për këngëtaren dhe modelen e njohur Morena Taraku. Së fundmi, Morena ka publikuar një foto, teksa kujdeset për look-un e saj dhe zbulon se buzëkuqi që po përdor ka kushtuar plot 1 mijë dollarë.

“Kur buzëkuqi juaj kushton 1000 dollarë nuk ke kohë për të qarë e dashur”, ka shkruar ajo në Instagram, për të qenë e sigurt që askujt mos t’I shpëtonte ‘vlera’ e tij.