Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri i ka vënë flakën Insagramit.  Një nga femrat shqiptare të cilësuara si më sexy ka publikuar në rrjetet sociale një foto ndjellëse.

E veshur me të brendshme sexy Ilda ka provokuar sërish.

‘Gjej atë që do dhe lëre të të vrasë…’ shkruan ajo krah fotos. Ndërkohë për të nuk dihet nëse është në një lidhej dashurie. Edhe këtë herë Ilda zgjon vëmendje dhe lë vend për fjalë.