Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Enca Haxhia ka festuar 22-vjetorin e lindjes.

Ajo ka publikuar mjaft foto dhe video nga ditëlindja e saj duke u shfaqur mjaft entuziaste dhe e ngazëllyer.

Gjithashtu në rrjete sociale këngëtarja ka publikuar edhe disa çaste puthjesh në buzë me të motrën Uindin.

Nuk është hera e parë që Enca publikon foto apo video të kësaj natyre duke provokuar në këtë mënyrë ndjekësit në rrjete sociale.