Emisioni më i ri në Top Channel theu audienca rekord të shtunën në mbrëmje. Me një formulë të re dhe të freskët Spektakli “Shiko Kush LUAN”, i drejtuar nga Luana Vjollca, nguli para ekranit qindra mijëra shqiptarë. Programi do të jetë çdo të shtunë në ora 20:50 në ekranin më të dashur të shqiptarëve, “Top Channel”.

“Shiko kush luan”, që prej kësaj të shtune në orën 20:50 është takim i përjavshëm në ekranin e “Top Channel”, me një argëtim rrëmbyes.

Personazhet më të dashur të publikut shqiptar do të vijnë së bashku t’u relaksuar, për të garuar, luajtur dhe qeshur në një lojë tërheqëse për të gjitha moshat.

 

Edhe pak.. #ShikokushLUAN Sonte! 20:50 @topchannelalbania @shikokushluan

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

Ne jemi gati.. Po ju? Pas pak #ShikokushLUAN

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

A po luani me ne? 😛💕 #ShikokushLUAN

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on