Aktorja Eva Longoria është duke kaluar kohën e saj të lirë së bashku me familjen.

Ajo gjatë kësaj jave ka shpërndarë një foto në rrjetin shoqëror, derisa qëndron së bashku me nënën e saj Ella në Los Anxhelos.

“Unë dhe nëna”, ka shkruar Eva.

Ylli i Telenovela është veshur në rroba me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, Eva  përmes një videoje u ka bërë thirrje fansave që të ndihmojnë viktimat e tërmetit shkatërrimtar në Meksikë.