Shërbimi Gjeologjik i SHBA-së raporton se tri tërmete të vogla janë regjistruar në veri të Oklahomas.

Tërmetet e fundit u regjistruan të premten në mbrëmje dhe të shtunën në mëngjes me magnitudë 2.5 ballësh, 166 kilometra në veri të Oklahomas.

Nuk raportohet për të lënduar apo dëme.