Ajo është cilësuar si një ndër femrat më të bukura shqiptare. Bëhet fjalë për bukuroshen Xhesika Beberi, e cila ka vendosur që karrierën e saj ta zhvillojë në Amerikë.

Në një postim të bërë në rrjetet sociale, modelja është parë teksa përqafohen me këngëtaren e famshme amerikane, Selena Gomez.

Shkak i këtij takimi është bërë studioja ku dy bukuroshet po xhironin setin e ardhshëm fotografik, në New York.

Në videon e publikuar, Xhesika dhe Gomez shihen teksa përqafohen miqësisht me njëra-tjetrën. Bashkangjitur postimit të saj, Xhesika shkruan: “Selena Gomez je thjesht e mrekullueshme”.