Ata janë çifti më i ri i estradës. Bëhet fjalë për dy këngëtarët Seldi Qalliu e Mimoza Shkodrën. Çifti simpatik ditë më parë dashurinë e tyre e kurorëzuan me fejesë në Zvicër në një festë private vetëm me rrethin e ngushtë familjar.

E Seldi çdo ditë e më shumë po tregon se është tejet i dashuruar dhe romantik. Këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve që ai publikon së bashku me Mimozën në rrjetet sociale.

Vetëm pak më parë Seldi në llogarinë e tij në Instagram ka postuar një video ku shihet së bashku me Mimozën. E për asnjë moment nuk heziton t’ia shpreh dashurinë asaj. “@mimozashkodra” dhe një emoji zemër kishte lënë Seldi.

Çifti simpatik i estradës, pak kohë më parë kishte konfirmuar lidhjen e tyre përmes disa fotografive ku ata shihen së bashku në Zvicër.