Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë me dije se në Babicë të Vlorës, mbrëmjen e sotme është sekuestruar rreth 10 ton drogë.

Siç bëhet e ditur nga Berisha, droga është kapur në shtëpinë e Armand Koperrit, i cili thuhet se është mik i Hibliajve, të cilat akuzohen për trafik droge.

Statusi i Berishës

Ne Babice kapen 10 ton droge te klanit Rama – Tahiri! sb

“Mirëmbrëma doktorr Në Babicë e vogël sapo është kapur rreth 10 ton drogë Në shtëpinë Armand Koperrit mik i habilajve Vila e personit e ruajtur me kamera dhe sistem sigurie”