Kudo që paraqitet, ajo merr gjithë vëmendjen.

Dhe kështu ndodhi edhe të martën mbrëma, derisa mbretëresha e modës, Rihanna, u shfaq tejet seksi në një fustan të zi, të shkurtër dhe pa sytjena, përcjell Bota sot.

Ylli sipër fustanit kishte veshur një xhaketë të shtrenjtë dhe një kapelë të njëjtë si xhaketa.

Rihanna tregoi këmbët seksi dhe gjoksin pa sytjena