Festa sapo ka filluar për Kim Kardashian.

Dhe familja e saj e famshme u sigurua që ajo të jetë qendra e vëmendjes, derisa dolën në darkë për të festuar në restorantin Carousel Armenian në Glendale te Kalifronisë, të enjten mbrëma, .

37 vjeçarja u pa dorë për dore me burrin e saj Kanye West, nënën Kris Jenner dhe motrat, Kourtney dhe Kendall, por që mungonin Khloe dhe Kylie.

Kim dukej mjaft seksi e veshur në një fustan të shkurtër të bardhë me një xhaketë të zezë sipër.