Rudina Magjistari këtë herë ka folur me shifra.

Një nga moderatoret më të preferuara të publikut shqiptar e ka treguar me anë të postimit të fundit pse për vite me radhë vazhdon të drejtojë të njëtin emision. Ajo ka treguar shifrate e matjes së audiencës dhe me sa duket Rudiana ka thyer rekord.

‘Fantastike! Share i djeshem ka prekur 54,7 %  Faleminderit qe na ndiqni, te gjitheve!  #Rudina #KlanHD #rudinamagjistari’- ka shkruar Rudina Magjistari krah postimit të saj. Ndërkohë që pyetet nga komentueseit se me kë e kë fituar betejën e audiencës. Rudian pohon se është fitimtare përballë të gjtihë emisioneve të tjera.

Gjatë ditës së djeshme e ftuar ën emision ka qenë këngëtarja Miriam Cani, e cila kthehj në ekran pas nëj kohe të gjatë.