Cristiano Ronaldo e ka fituar për të dytin vit radhazi çmimin “The Best” si lojtari më i mirë në botë i përzgjedhur nga FIFA

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka bërë një postim shumë interesant në Instagram, pas triumfit në garë për lojtarin më të mirë në botë, ku mposhti Leo Messin dhe Neymarin.

Portugezi paraqitet i ulur në një karrige me çmimin në duar, ku ka shkruar vetëm numrin 1, duke dashur të tregojë se është më i miri në botë