Rita Ora, këngëtarja shqiptare me famë botërore përvec muzikës, ajo njihet edhe për linjat e saj seksi që shumë kush do t’ia kishte zili.

Rita së fundmi është parë duke u stërvitur boks ku duket shumë e përkushtuar, transmeton Gazeta Express.

Ylli 26-vjeçar është fotografuar në Gotham në një palestër në New York ku ishte e veshur me veshje sportive dhe flokë të kapura.

Edhe pse e lodhur nga stërvitja, Rita dukej tejet joshëse.