Ajo kishte marrë gjithë vëmendjen në New York derisa xhiroi klipin e saj në rrugën Big Apple.

Dhe në përfundim të skenave Rita Ora ka publikuar imazhe ku shfaqet në veshje të ndryshme, duke treguar stilin e veçantë,

Këngëtarja ka treguar linjat seksi trupore, derisa në klip paraqitet në një restorant, duke treguar barkun e sheshtë dhe gjoksin seksi.

26 vjeçarja është shfaqur tejet joshëse ne klipin e fundit të titulluar Anywhere