Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka bërë një tatuazh të ri.

Kështu ka bërë të ditur ajo, përmes rrjetit social Instagram, në të cilin ka postuar fotografi nga realizimi i tatuazhit të ri në shpinë.

Ditë më parë, Rita bëri të ditur po ashtu se ka rreth 20 tatuazhe në trupin e saj dhe se më i preferuari i saj është një tatuazh në dorë.