Është një nga vajzat shqiptare, që ka bërë më shumë të flasin për të.

Edhe këtë herë përmes një fotografie të publikuar në rrjete sociale duket, se bukuroshja Françeska Jaçe është rikthyer më në formë se çdo herë.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet në det, ndërkohë që duket më seksi dhe në formë se kurrë e veshur me rroba banjo.