Ajo u bë e njohur në Big Brother Albania, por famën më të madhe e mori, pasi spikati në shkallët e stadiumeve franceze gjatë pjesërmarrjes së kombëtares së Shqipërisë në Euro 2016, ku edhe u shpall si një nga tifozet më seksi në botë.

Bëhet fjalë për Rike Roçi, e cila është një nga vajzat më të lakuara në media për shkak të pamjes së saj mjaft tërheqëse si dhe formave trupore të adhurueshme.

Ajo gjithmonë publikon fotografi mjaft provokuese edhe në rastet e rralla kur është e veshur. Pas shumë kohësh pauze, Rikja është rikthyer në super formë.

Tifozja e zjarrtë e Kombëtares shqiptare nuk ka nguruar të provokojë, duke nxjerrë në pah gjoksin e saj bombastik, të cilit kështu duket sikur po i jep më shumë frymëmarrje.