Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Zulte-Waregem e Vitesses.

Zulte-Waregem dhe Vitesse do të përballen në “Regenboogstadion” nga ora 19:00, sfidë e vlefshme për Grupin K në Europa League,

Për mysafirët nga minuta e parë do të luajë edhe sulmuesi i Kosovës, Milot Rashica.